0
phone-icon
+380930235745 Замовити дзвінок

Фрезер для манікюру та педикюру (45 000 об 65Вт) GD-03 GF-3 (Global Fashion)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Global Fashion
  • Модель: 1187691262
  • Артикул: 1187691262
  • Наявність: Нет в наличии
1 886грн.
2 358грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Схожі товари

Кольори: Чорний, білий

Фрезер GD-03 ( Global ) 45000 про 65Вт .

Це професійний та універсальний апарат призначений для апаратного манікюру, педикюру та корекції гелієвих та акрилових нігтів. Основні характеристики будь-якого фрезера - це потужність, швидкість обертання і момент, що крутить. Споживана потужність вимірюється у ватах і вказує скільки фрезер використовує електроенергії.

Швидкість обертання вимірюється кількість оборотів фрези за хвилину, так максимальна швидкість обертання фрезера 45000 оборотів за хвилину.

Крутний момент показує силу, з якої відбувається обертання фрези. Чим вище момент, що крутить, тим більше знадобиться зовнішнє зусилля для того щоб зупинити фрезу. Крутний момент GD-03 (Global) 45000об 65Вт 3 ньютон/див. Цей фрезер можна використовувати для конвеєрного педикюру.

У комплект входить блок живлення, ручка, тримач для ручки, реостатна нажинна педаль, набір насадок та одноразових ковпачків.

Ручка мікродвигуна легка та невелика, зручно лежить у руці. Її вага 194 грн. Довжина 13 см. Вона виготовлена з металу. Обдування для охолодження захищає двигун від перегріву.

Використовувати фрезер дуже просто. Підключаємо ручку до блоку живлення. Також підключіть педаль для нежінного керування, якщо її використовуватимете. Перед тим як увімкнути фрезер необхідно встановити насадку. Механізм фіксації насадок засуває фрезу і щільно тримає її, тим самим запобігає вібрації під час роботи. Щоб уникнути поломок, не рекомендується закривати ручку без насадки або стрижня заглушки. Увімкніть живлення за допомогою кнопки на задній частині блока живлення. Далі виберіть режим роботи ручного чи ножного керування.

У ручному управлінні використовується механічний регулятор на блоці живлення, за допомогою якого регулюємо швидкість обертання фрези. У режимі ножного керування завдяки реостатній педалі ви можете вмикати і вимикати фрезер, а також регулювати швидкість обертання при натисканні на педаль. Для включення реверсу, тобто обертання у зворотний бік, можна натиснути відразу на кнопку реверс, фрезер сам зупиниться і включиться у зворотний бік.

Фрезер GD-03 (Global) 45000об 65Вт має низький рівень шуму і вібрації, що робить його комфортним у використанні для майстра. Фрезер Global Fashion 45000 оснащений функцією захисту від перевантаження, що автоматично відключає апарат у разі перегріву.

Фрезер для маникюра и педикюра (45 000 об 65Вт) GD-03 GF-3 (Global Fashion), Фрезера, materials.in.ua

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.