0
phone-icon
+380930235745 Замовити дзвінок

Фрезер LG-606

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Nails plus
  • Модель: 1187711088
  • Артикул: 1187711088
  • Наявність: Є в наявності
3 720грн.
4 650грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)


Це професійний апарат з реверсною функцією, з отворами для насадок на блоці. Матеріал корпусу виготовлений із якісного пластику, який з легкістю очищується. Максимальна кількість обертів за хвилину до 45000 обертів.

Швидкість обертання вимірюється кількість обертів фрези за хвилину, так що максимальна швидкість обертання фрезера 35000 обертів за хвилину. Крутний момент показує силу, з якої відбувається обертання фрези. Чим вище момент, що крутить, тим більше знадобиться зовнішнє зусилля для того щоб зупинити фрезу. Крутний момент Global Fashion 35000 3 ньютон/див. Цей фрезер можна використовувати для конвеєрного педикюру.


У комплект входить блок живлення, ручка, тримач для ручки, реостатна нажинна педаль, набір насадок та одноразових ковпачків.


Ручка мікродвигуна легка та невелика, зручно лежить у руці. Її вага 194 грн. Довжина 13 см. Вона виготовлена з металу. Обдування для охолодження захищає двигун від перегріву.


Використовувати фрезер дуже просто. Підключаємо ручку до блоку живлення. Також підключіть педаль для нежінного керування, якщо її використовуватимете. Перед тим як увімкнути фрезер необхідно встановити насадку. Механізм фіксації насадок засуває фрезу і щільно тримає її, тим самим запобігає вібрації під час роботи. Щоб уникнути поломок, не рекомендується закривати ручку без насадки або стрижня заглушки. Увімкніть живлення за допомогою кнопки на задній частині блока живлення. Далі виберіть режим роботи ручного чи ножного керування.


У ручному управлінні використовується механічний регулятор на блоці живлення, за допомогою якого регулюємо швидкість обертання фрези. У режимі ножного керування завдяки реостатній педалі ви можете вмикати і вимикати фрезер, а також регулювати швидкість обертання при натисканні на педаль. Для включення реверсу, тобто обертання у зворотний бік, можна натиснути відразу на кнопку реверс, фрезер сам зупиниться і включиться у зворотний бік.


Фрезер 35000 має низький рівень шуму і вібрації, що робить його комфортним у використанні для майстра. Фрезер 35000 оснащений функцією захисту від перевантаження, що автоматично відключає апарат у разі перегріву.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.