0грн.
Зробити замовлення- Виробник: Nails plus
- Модель: 1187711150
- Артикул: SKU-9157048263
- Наявність: Нет в наличии
- Огляд товару
- Інформація
- Відгуків (0)
Лампа SUN 4S PLUS - потужний пристрій, який просушує всі види довгострокового покриття: гель-лаки, біогелі, гелі для моделювання (нарощування).
Девайс працює за рахунок нової вдосконаленої технології подвійного UV+LED свічення, де один світлодіод випромінює льодове та ультрафіолетове світло. Завдяки такому рішенню, лампі цілком достатньо 30 секунд для полімеризації гель-лаків і всього 60 секунд для моделюючих матеріалів.
Зовнішні характеристики SUN 4S PLUS:
✅корпус виготовлений з високоміцного пластику;
✅знімне дно на магнітах. Це дуже зручно, тому що можна швидко просушити матеріал на ногах;
✅згори на лампі встановлений екран, який відображає час полімеризації;
✅Девайс оснащений сенсорними кнопками, які включають пристрій на 30, 60, 90, 120 с. Натиснувши один раз на кнопку, відлік буде послідовним. Натиснувши на кнопку двічі поспіль,
✅відлік часу відображатиметься у зворотному порядку.
Внутрішні характеристики SUN 4S PLUS:
✅в лампу SUN 4S PLUS встановлено два сенсорні датчики руху. Вони автоматично включають пристрій, коли ви підносите руку;
✅по всій поверхні внутрішньої частини встановлено 24 діоди;
✅для зручності, на нижній частині зроблено виїмки для пальців;
✅девайс має функцію зниженої температури. Це та сама кнопка, що включає лампу на 120 с. Така перевага унеможливлює відчуття печіння на пальцях під час процедури.
✅Також ця функція не дає пристрою перегрітися, контролюючи його температуру нагрівання.
Немає відгуків про цей товар.