0
phone-icon
+380930235745 Замовити дзвінок

Лампа Sun X5 Plus 80Вт Master Sun X5 Plus_ua

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Master Professional
  • Модель: 1187714804
  • Артикул: Sun X5 Plus
  • Наявність: Є в наявності
599грн.
748грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)

Професійна лампа SUN X5 Plus 80 Вт сушить абсолютно всі види матеріалів завдяки впровадженню новітньої технології подвійних світлодіодів (у кожному світлодіоді два випромінювачі - перший з довгою хвилі 365 нм, для сушіння УФ-матеріалів + другий з довгою хвилі 405 нм, для сушіння LED-матеріалів ) та їх рівномірного розподілу.
За рахунок цього полімеризація гель-лаків, лаків, гелів та інших матеріалів відбувається за рекордно короткий час. (5-10 сек.)
Термін служби більше 5 років, при цьому її потужність не падає з часом і не потрібно замінити лампочки кожні півроку, як у класичних УФ лампах.
Удароміцний корпус – при падінні з висоти 1 метр лампа залишається у робочому стані.
У моделі SUN X5 Plus є датчик присутності руки в лампі (сама вмикається та вимикається без натискання на кнопки), окремі кнопки таймера на 10, 30, 60 та 99 сек., кнопка зниження потужності (80/54Вт), а також LCD дисплей час роботи, що відображає, що робить використання лампи максимально комфортним.
Для проведення процедури педикюру передбачено знімне дно на магнітах.
При тривалому використанні лампи температура всередині лампи може збільшитися. У лампі вбудована функція автоматичного контролю температурного режиму, який захищає лампу від поломки. Таймер відновить роботу після того, як температура в лампі знизиться до безпечного рівня.
Не чинить шкідливого впливу на очі та шкіру рук за рахунок застосування технологій "білого світла".
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.