0
phone-icon
+380930235745 Замовити дзвінок

Стерилізатор ультрафіолетовий з таймером SM-208 Master SM-208

Відгуки:
(0)
  • Виробник: YRE
  • Модель: 1187711527
  • Артикул: SM-208
  • Наявність: Нет в наличии
2 354грн.
2 943грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)

Стерилізатор ультрафіолетовий з таймером SM-208

Ультрафіолетовий стерилізатор RTD-208 призначений для стерилізації приладів: різних медичних, манікюрних, косметологічних матеріалів, що робить його незамінним помічником у будь-якому салоні краси чи перукарні.

Принцип роботи бактерицидної установки RTD - 208 полягає в опроміненні поверхні камери і матеріалів і інструментів, що знаходяться в ній, за допомогою ультрафіолетового випромінювання, що запобігає росту і розвитку бактерій і вірусів. Джерелом даного випромінювання є бактерицидні лампи Philips, які працюють без утворення озону і мають тривалий термін служби (в середньому 8000 годин). При цьому конструкція даного обладнання повністю виключає вихід випромінювання за межі робочого простору, що робить використання УФ бактерицидної камери абсолютно безпечним для медичного персоналу.

УФ-бактерицидні камери широко використовуються в операційних, процедурних, перев'язувальних, оглядових, стоматологічних та косметичних кабінетах, тобто скрізь, де потрібна робота зі стерильними медичними інструментами та матеріалами.
Можливість підтримки стерильності інструментів та матеріалів протягом 7 діб.
Внутрішня поверхня камер має полімерне порошкове покриття, стійке до впливу УФ-випромінювання та агресивного хімічного середовища.
Прозоре оглядове вікно (з світлотеплозахисного скла, що не пропускає УФ-випромінювання) дозволяє персоналу вибирати необхідні інструменти, не відкриваючи дверцята камери.

Для розміщення інструменту використовується решітка з нержавіючої сталі, що витримує рівномірно розподілене навантаження до 1 кг решітки, дозволяє розташувати медичні інструменти як горизонтально, так і вертикально, що значно збільшує корисну площу робочої поверхні.
Дезінфекція здійснюється за допомогою протирання поверхні камери за допомогою дозволених засобів дезінфікування.
Рекомендується використовувати камеру в режимі постійної роботи, роблячи раз на тиждень перерву на перезавантаження.

Напруга живлення: 220 вольт
Потужність: 15 Ватт
Частота: 50 Гц
Розміри зовнішні: 35 х 22 х 21 см

Розміри внутрішньої камери: 24 х 15 х 14 см
Кількість ламп: 1 шт
Час обробки з кожного боку: 15-25 хвилин
Колір корпусу: Білий з темними дверцятами.
Вага: 4 кг

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.