Код товару:
1187691573
Виробник:
LYSOFORM
Є в наявності
441грн.
Доставка протягом 1-2 днів після відправки Інформація
Гарантія на техніку 1 місяць
14 днів на повернення на техніку
Акції, знижки, подарунки
Обмежена кількість. Надсилання тільки за частковою або повною передоплатою! Готовий до застосування спиртовмісний безальдегідний засіб для екстреної дезінфекції поверхонь. Спектр антимікробної дії: Активний щодо збудників внутрішньолікарняних інфекцій, інфекцій бактеріальної етіології (включаючи туберкульоз, небезпечні та особливо небезпечні інфекції, інфекцій вірусної етіології (включаючи вірус «свинячого грипу» А H1N1, гепатит А, парентеральні вірусні гепа) СНІД (ВІЛ), герпес, поліомієліт та ін.), інфекцій грибкової етіології (кандидози, дерматомікози, плісняві грибки), має спороцидні властивості. добре змочує поверхні, не фіксує білкові та інші забруднення органічного походження, добре змивається з оброблених об'єктів, швидко висихає, не залишає нальоту та плям, має миючі властивості. розмірів, а також важкодоступних для обробки поверхонь приміщення й (підлога, двері, стіни, підвіконня і т.д.), меблів, крісел для лікування та обстеження, предметів обстановки, іграшок, поверхні вузлів обладнання та обладнання (медичних та інших приладів, апаратів з гальванічним та полімерним покриттям, виготовлених зі скла , гуми та інших корозійнонестийких та корозійностійких матеріалів, нечутливих до дії спиртів), виробів медичного призначення, стоматологічних інструментів, у тому числі ендодонтичних та ротаційних, наконечників до бормашин, протезів, турбін, куточків, стоматологічних відбитків, виробів з альгінатів та сил. манікюрного та косметологічного інструментарію, ножиць, інструментів та предметів з пластичних мас (щітки, гребінця), інструментів для нанесення татуажу, перманентного макіяжу, пірсингу, медичних рукавичок, медичного інвентарю, предметів догляду за хворими, лабораторного, аптечного, їдальні та їдальні -технічного обладнання, збирального інвентарю, кон тейнерів для сміття, сміттєпроводів, обладнання кухонних зон та зон переробки продуктів харчування, поверхонь на всіх видах транспорту, касових апаратів, телефонів, спортивного обладнання та інвентарю, обладнання комунального та готельного господарства, харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної промисловості та громадського харчування подібне. Режими застосування: Бактерії, віруси, гриби – знезараження 5 хв. Мікобактерії туберкульозу – знезараження 15 хв.
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Мінімальне замовлення

Мінімальна сума замовлення 300 грн


Доставка товару

Доставка здійснюється в будь-який регіон України через транспортну компанію "Нова пошта".

Після надсилання замовлення ми надсилаємо Вам номер транспортної накладної на мобільний телефон СМС. При отриманні товару Вам необхідно повідомити перевізнику номер декларації та мати при собі паспорт (посвідчення водія).

Доставка по Україні платна, розраховується за тарифами транспортних компаній та зазвичай становить від 50грн.


Терміни доставки

Відправка замовлень здійснюється у всі дні, крім Пт і Нд

Доставка після відправки Новою поштою 1-2 дні.


Оплата товару

Ви можете сплатити замовлення такими способами:

Часткова передоплата (100грн на картку, решта - післяплати)

Оплата на картку Приват Банку

Online оплата VISA / MasterCard / Privat24 / Google Pay / Apple pay


Гарантія:

Гарантія надається лише на техніку. Термін гарантії – 1 місяць з дня отримання товару при збереженні упаковки. Змінні частини техніки такі як ручки для фрезера, змінні лампи для стерилізаторів та інші гарантії не підлягають.

Рекомендуємо подивитись