+380930235745

Ваш кошик порожній!

Угоди користувача (надалі – «Угода»), адресований невизначеному колу осіб, відвідувачам сайту: materials.in.ua (надалі – «Сайт») та/або мобільного додатку MATERIALS (надалі – «Мобільний додаток») та/або інших сервісів (надалі разом іменуються як «Он-лайн платформа Materials» та/або «Он-лайн платформа»), при використанні, замовленні, листуванні, телефонній розмові, залишенні відгуків тощо на Он-лайн платформі Materials.


Ця Угода є публічною офертою в розумінні положень чинного законодавства України. Вчинення конклюдентних дій особами (далі іменовані «Користувач»/ «Покупець», а в множині «Користувачі»/ «Покупці»), спрямованих на користування Он-лайн платформою Materials вважається безумовним прийняттям (акцептом) усіх положень цієї Угоди. Користувач цим визнає, що акцепт Угоди рівносильний підписанню та укладенню Угоди на умовах, викладених в цій Угоді. У випадку визнання недійсною або нездійсненною будь-якої частини даної Угоди користувача, інші її частини будуть залишатися чинними.


Угода користувача визначає загальні умови створення особистого кабінету користувача, формування та прийняття замовлення до виконання, доставку та повернення товару, маркетингові аспекти взаємодії Користувача та Он-лайн платформи Materials тощо.


Якщо Ви, як Користувач, не погоджуєтесь із цією Угодою користувача, Ви не повинні користуватися Он-лайн платформою Materials. Будь ласка, періодично перевіряйте цю Угоду, оскільки зміни в Угоді вказують на те, що Ви приймаєте їх з моменту внесення таких змін.


Користувач акцептом цієї Угоди надає згоду на обробку та захист своїх персональних даних, в обсязі, порядку, відповідно до мети та цілей обробки згідно з Положенням про обробку персональних даних (надалі – «Положення» та/або «Положення про обробку і захист персональних даних»). Ми цінуємо право Користувача на особисте життя та нерозголошення його персональної інформації. Ця Угода користувача — правило, яким користуються всі Користувачі нашого сервісу, та регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запитана/отримана при відвідуванні Он-лайн платформи при замовленні, листуванні, телефонній розмові, будь-якій іншій комунікації, при якій здійснюється обмін даними/інформацією. Якщо у Користувача виникнуть питання або проблеми у зв’язку з конфіденційністю, Користувач має бажання відкликати Згоду на використання персональних даних, для цього достатньо надіслати повідомлення електронною поштою, з поміткою в темі листа «Персональні дані» на електронну адресу: new_order@materials.in.ua"