+380930235745

Ваш кошик порожній!

Повернення та обмін техніки можна оформити через менеджера, відповідно до "Закону про захист прав споживачів", Покупці нашого магазину мають право на повернення або обмін товару належної якості протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки.

Зверніть увагу: обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був в експлуатації та не має слідів використання, а саме: подряпин, потертостей, пошкоджень.

Обміну та поверненню підлягають тільки електроприлади. Витратні матеріали, гель-лаки, гелі, рідини, інструменти для манікюру, кисті та одноразова продукція обміну чи поверненню не підлягає.

Гарантія надається лише на техніку. Термін гарантії – 1 місяць з дня отримання товару при збереженні упаковки. Змінні частини техніки, такі як ручки для фрезера, змінні лампи для стерилізаторів, замінні блоки живлення та інші, не підлягають гарантії та поверненню.

Процес та термін повернення або обміну товарів належної якості:

Для повернення або обміну товару (техніки) покупець повинен зв'язатися з менеджером сайту за телефоном або viber, назвати номер замовлення та (або) прізвище для ідентифікації клієнта. Назвати причину. Якщо умови повернення чи обміну не суперечать "Закону про захист прав споживачів", надіслати товар власним коштом транспортною компанією "Нова пошта" на дані магазину, які відправляються в смс або viber за бажанням. Після отримання посилки, ми оглядаємо товар на відповідність умов повернення та обміну, та протягом 1 робочого дня повертаємо гроші або відправляємо інший товар за домовленістю.

Процес та термін повернення або обміну товарів неналежної якості:

При отриманні замовлення на відділенні "Нова пошта" покупець зобов'язаний перевірити наявність усіх товарів у замовленні, комплектацію, робочий стан товару. Якщо виявлено не відповідність за кольором, якістю або товар не робітник, покупець зв'язується з магазином для вирішення цього питання. Вартість доставки в один бік за обміном або поверненням товарів неналежної якості магазин бере на себе.