0
phone-icon
+380930235745 Замовити дзвінок

Фрезер для манікюру - педикюру Global Fashion GF-218 45000про 100Вт

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Global Fashion
  • Модель: 1187691109
  • Артикул: 1187691109
  • Наявність: Є в наявності
3 720грн.
4 650грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Схожі товари
Фрезер для манікюру - педикюру Global Fashion GF-218 45000про 100Вт


Це професійний та універсальний апарат призначений для апаратного манікюру, педикюру та корекції гелієвих та акрилових нігтів. Основні характеристики будь-якого фрезера - це потужність, швидкість обертання і момент, що крутить. Споживана потужність вимірюється у ватах і вказує скільки фрезер використовує електроенергії. Потужність фрезера Global Fashion 45000 100 ват

Швидкість обертання вимірюється кількість оборотів фрези за хвилину, так максимальна швидкість обертання фрезера 45000 оборотів за хвилину. Крутний момент показує силу, з якої відбувається обертання фрези. Чим вище момент, що крутить, тим більше знадобиться зовнішнє зусилля для того щоб зупинити фрезу. Крутний момент Global Fashion 45000 3 ньютон/див. Цей фрезер можна використовувати для конвеєрного педикюру.

У комплект входить блок живлення, ручка, тримач для ручки, реостатна нажинна педаль, набір насадок та одноразових ковпачків.

Ручка мікродвигуна легка та невелика, зручно лежить у руці. Її вага 194 грн. Довжина 13 см. Вона виготовлена з металу. Обдування для охолодження захищає двигун від перегріву.

Використовувати фрезер дуже просто. Підключаємо ручку до блоку живлення. Також підключіть педаль для нежінного керування, якщо її використовуватимете. Перед тим як увімкнути фрезер необхідно встановити насадку. Механізм фіксації насадок засуває фрезу і щільно тримає її, тим самим запобігає вібрації під час роботи. Щоб уникнути поломок, не рекомендується закривати ручку без насадки або стрижня заглушки. Увімкніть живлення за допомогою кнопки на задній частині блока живлення. Далі виберіть режим роботи ручного чи ножного керування.

У ручному управлінні використовується механічний регулятор на блоці живлення, за допомогою якого регулюємо швидкість обертання фрези. У режимі ножного керування завдяки реостатній педалі ви можете вмикати і вимикати фрезер, а також регулювати швидкість обертання при натисканні на педаль. Для включення реверсу, тобто обертання у зворотний бік, можна натиснути відразу на кнопку реверс, фрезер сам зупиниться і включиться у зворотний бік.Фрезер для маникюра - педикюра Global Fashion GF-218 45000об 100Вт, Фрезера, materials.in.ua

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.